Akcesoria

Barierka LXB-U

Wykonana z sosnowego drewna barierka LXB-U zabezpiecza otwór włazu schodów od strony strychu. Montowana jest bezpośrednio do podłogi strychu z użyciem kątowników i dodatkowo umocniona stalowymi płaskownikami. Rozmiar barierki jest dostosowany do największego rozmiaru schodów stropowych, co pozwala na dopasowanie jej do mniejszych włazów bez konieczności zmieniania długości poprzeczek.

 

Listwy LXL

fakro schody tanioListwy wykończeniowe LXL pozwalają na ukrycie szczelin montażowych w stropie. Występują wykonane z drewna sosnowego w kolorach białym i naturalnym lub z PVC w kolorze białym. Umożliwiają proste i estetyczne wykończenie zamontowanych schodów strychowych, w przypadku listw PVC nawet bez używania gwoździ.

 

Stopki LXL

fakro gdzie kupic schodyDostępne do schodów drewnianych (poza czterosegmentowymi i LDK) brązowe stopki antypoślizgowe nadają drabinie schodów strychowych estetyczny wygląd i gwarantują stabilność. Sprawiają również, że dolny segment drabiny nie grozi porysowaniem podłogi.

 

Poręcz LXH

Połączenie komfortu i bezpieczeństwa – poręcz LXH ułatwia poruszanie się po drabinie schodów strychowych w wygodny i bezpieczny sposób. Montowana jest do górnego segmentu drabiny po lewej stronie, co uniemożliwia jednoczesne wykorzystanie mechanizmu LXM.